EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Aluminum Storage Rack

Aluminum Storage Rack
 • /img / aluminium_profile_silver_black_4040_aluminium_storage_rack.jpg

Profile alumini Silver Black 4040 raft magazinimit alumini

Përshkrim
Na kontaktoni
 • Specifikim
 • hetim

 

Furnizimi Aftësia
Furnizimi Aftësia:
10000 Kilogram / kilogramë në ditë
paketim & dorëzim
detajet Paketimi
1.Shkumë gome dhe film flluskë paketimin layered për profilin;
2.Për pajisje ne përdorim paketimit kartoni për të shmangur dëmtimin e humbur;
3.Për kuadrin profilit ne përdorim paketimit kuti druri.
port
Shenzhen, Guangzhou, Shanghai, Changsha
Koha Lead :
3~ 5days pas pagesës

Profile alumini Silver Black 4040 raft magazinimit alumini

Profile alumini Silver Black 4040 raft magazinimit alumini

Ne mund t'ju ofrojmë seri të plotë të v-slot profilet nxjerrje alumini,duke përfshirë arrat t,kllapa,bolts ,kapele fund etj. Ju lutem më tregoni kërkesat tuaja,atëherë unë mund të ju ofrojnë seri të plotë të aksesorëve t-slot dhe të lidhura.


Emri i produktit

Profili i industriale alumini, nxjerrje alumini

material

T3 - T8 6063 aliazh alumini etj.

Trajtim sipërfaqësor

Mund të personalizohet, të tilla si Mill mbaruar, anodized, electroplating, pluhur mbuluar, i pikturuar, Silver matt, rërë sulmoi, PVDF etj.

Profile alumini Size

15/20/30/40/45/50/60/80/90/100/160 seri etj.

V Slot, T madhësi Slot

6mm,8mm,10mm

Ngjyrë

standard: e zezë, argjendi dhe gri. Mund të personalizohet (Numrat ngjyra RAL)

Sipërfaqe

Finish Mill, Anodizeding, Sand prish, Veshje pluhur, etj.

të përpunimit të thellë

prerje Size, vrima shpuese, Shtimi grupim në rritje, panele anësore Flanged, etj.

Aplikimi i profilit të aluminit

ndërtesë, industrial, makineri, pjesë automatizimi, CNC

vërtetim

ISO9001

Shipping Term

EXW, FOB, C&F ose të tjerët mund të diskutohet.

 

trajtimi sipërfaqësor i profile alumini

Finish Mill

Finish vetvete alumini,me një shtresë anodic natyral i formuar në ajër,javë

rezistenca korrozioni

Anodizing

Përmes një procesi eletrical për të formuar një shtresë të caktuar të shtresës anodic në sipërfaqe

e profilin,në dispozicion në ngjyra të ndryshme,duke përfshirë argjendi,shampanjë,bronzi të errët,i Artë,e zezë

Eletropharesis

Bazë mbi procesin anodized,një film shtesë transparent është formuar për të bërë sipërfaqe të qartë

dhe duken pak të ndritshëm,me rezistencë shumë të mirë korrozioni.

Veshje pluhur

Bojë pluhur është i ngarkuar elektrostatike dhe mbulua mbi pjesën,për të formuar një trashë

shtresë për të mbrojtur rezistenca e surface.with shumë të mirë korrozioni,në dispozicion në të gjitha llojet e ngjyrës

kokërr prej druri

Teknologjia e re në përfunduar për të formuar një sy cilësi si wood.Handtouch vërtetë apo film

transferimin janë të dy në dispozicion

lustrim

Duke buffing dhe proces kimik të formojnë pasqyrë si fund,të përshtatshme për aplikim dekorative

që përdorin?

 • 3D Printera

 • CNC Engravers

 • Hot Wire Machines

 • hapëse lazer

 • Rrëshqitës kamera

 • hapëse Plasma

 • Robotics

 • mobilje

 • Edhe me shume


PRODUCT KËRKESË
Profili i industriale alumini është të zbatohet për të formohen struktura kombinim,ka një raund të tranzicionit në qoshe,me anodic oksidimi trajtimin e sipërfaqes,elegant,bukur dhe rezistente ndaj korrozionit,ajo zakonisht e lidhur nga brenda me rrufe në qiell të specializuara dhe shul pranverës.

Përveç profilet standarde, Ne ofron shërbim nga projektimit mekanik për projektin përshtatur, prodhimi nxjerrje, grumbulluar, prerje, Stërvitja filetim deri në paketimin.

Profili ynë alumini ka një gamë të gjerë të aplikimit, si Radiatori, linja e montimit, Sistemi Frame, shiritat, Workbench, Guards Machine, Shkallë & platformat, Fence metalike, Display raft, automobilistik, Motori alumini strehim, Sistemi Bridge, anije, Ashensor, etj.


Profili i Kompanisë
Changsha langle Technology Co., Ltd themeluar në 2013, ne jemi prodhuesi përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe të’s asistent pajisje. Kompania mbulon jonë 51800 metra katrorë. Ajo në pronësi të disa lloj të mëdha makina nxjerrje (madhësia në 800 tons, 1800 tons, 2500 ton, 3600 ton etj) dhe shumë linjat e prodhimit që përfshijnë oxidizing, bateri, flaka-plating, rërë-prish.
profile alumini, nxjerrje profile alumini, Profili i nxjerrje, nxjerrje alumini, 4040 profil, profilet e aluminit, alumin
Ekipi me përvojë do t'ju ofrojë shërbime one-stop, si zgjidhje të përshtatur për aplikim dhe dizajn profesional të produkteve të aluminit. Ne jemi gjithmonë me qëllim për të siguruar klientit mbështetje profesionale teknike, Këshilla optimal racionalizimi, për të kursyer kohën tuaj dhe kosto.
profile alumini, nxjerrje profile alumini, Profili i nxjerrje, nxjerrje alumini, 4040 profil, profilet e aluminit, alumin
Ne jemi gjithmonë i përmbahet “klient-centrike” koncepti i shërbimit, për qëllime të &ldquodquo;krijimin e vlerës për konsrdquorët”, për asistent klientët përmirësuar përfitime operative dhe për të ndërtuar përparësi konkurruese. 


REKOMANDOJMË Shitje Hot PRODUKTI

Ju mund të lejojë të klikoni foton e çdo produkt në më poshtë për të \ 's detajet, ose direkt dërgoni kërkesën tuaj duke klikoni hetim për Profile alumini & ACCESSORIES.


reputacion të mirë nga klientët:


PAKETIMI


FAQ

Q1: Çfarë është gjatësia standardi i profilet tuaja të anijeve?
A: Gjatësia standarde e profileve është 6020mm, Ne mund të prerë në gjatësi të veçantë për të plotësuar nevojat e projektit tuaj.

Q2: Çfarë është moq juaj?
A: Ne nuk kemi asnjë moq për klientët tanë të reja, Ne jemi të pranuar me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.

Q3: A mund të ofrojnë mostër të lirë?
A: po, ne mund të sigurojmë mostër të lirë, por ne jemi të preferojnë për të ngarkuar koston e mallrave, nëse ju nuk keni një llogari ndërkombëtar të shprehur për transferimin.

Q4: Çfarë është koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?
A: 1~ 3 ditë pune për qëllim të vogël, dhe 3 ~ 15 ditë pune për prodhimin në masë të materialit, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.

Q5: Çfarë certifikimit keni?
A: Ne kemi ISO 9001 certifikatë.