EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Aluminum Storage Rack

Aluminum Storage Rack
  • /img / aluminium_profile_silver_black_4040_good_quality_aluminium_storage_rack.jpg

Profile alumini Silver Black 4040 cilësi të mirë magazinimit raft alumini

Përshkrim
Na kontaktoni
  • Specifikim
  • hetim

 

Furnizimi Aftësia
Furnizimi Aftësia:
10000 Kilogram / kilogramë në ditë
paketim & dorëzim
detajet Paketimi
1.Shkumë gome dhe film flluskë paketimin layered për profilin;
2.Për pajisje ne përdorim paketimit kartoni për të shmangur dëmtimin e humbur;
3.Për kuadrin profilit ne përdorim paketimit kuti druri.
port
Shenzhen, Guangzhou, Shanghai, Changsha
Koha Lead :
3~ 5days pas pagesës

Profile alumini Silver Black 4040 cilësi të mirë magazinimit raft alumini

Profile alumini Silver Black 4040 cilësi të mirë magazinimit raft alumini

PRODUKT SPECIFIKIMET 

 

Emri i produktit

Profili i industriale alumini, nxjerrje alumini

material

T3 - T8 6063 aliazh alumini etj.

Trajtim sipërfaqësor

Mund të personalizohet, të tilla si Mill mbaruar, anodized, electroplating, pluhur mbuluar, i pikturuar, Silver matt, rërë sulmoi, PVDF etj.

Profile alumini Size

15/20/30/40/45/50/60/80/90/100/160 seri etj.

V Slot, T madhësi Slot

6mm,8mm,10mm

Ngjyrë

standard: e zezë, argjendi dhe gri. Mund të personalizohet (Numrat ngjyra RAL)

Sipërfaqe

Finish Mill, Anodizeding, Sand prish, Veshje pluhur, etj.

të përpunimit të thellë

prerje Size, vrima shpuese, Shtimi grupim në rritje, panele anësore Flanged, etj.

Aplikimi i profilit të aluminit

ndërtesë, industrial, makineri, pjesë automatizimi, CNC

vërtetim

ISO9001

Shipping Term

EXW, FOB, C&F ose të tjerët mund të diskutohet.

  Profile Alumini langle ofron mbi 100 Kallëpet për të aluminit të sistemit të profilit V-automat.

Përparësia e përdorimit LE profilin alumini standarde janë:

1. Duke kursyer kosto myk dhe të shkurtojnë kohën e prodhimit;

2. Shorting projektimin dhe montimin kohë;

3. pajisje të lidhura janë në dispozicion si për të kursyer kohën tuaj të burimeve atë;

4. Kontrollin e kostos dhe duke siguruar projekti më efikas të punës;

5. Përmirësuar sistemet tuaja dhe menaxhimin hapësirë ​​me ekipin tonë profesional teknik.

PRODUCT KËRKESË
Profili i langle alumini ka një gamë të gjerë të aplikimit, si Radiatori, linja e montimit, Sistemi Frame, shiritat, Workbench, Guards Machine, Shkallë & platformat, Fence metalike, Display raft, automobilistik, Motori alumini strehim, Sistemi Bridge, anije, Ashensor, etj.

Profili i Kompanisë
Changsha langle Technology Co., Ltd themeluar në 2013, ne jemi prodhuesi përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe të’s asistent pajisje. Kompania mbulon jonë 51800 metra katrorë. Ajo në pronësi të disa lloj të mëdha makina nxjerrje (madhësia në 800 tons, 1800 tons, 2500 ton, 3600 ton etj) dhe shumë linjat e prodhimit që përfshijnë oxidizing, bateri, flaka-plating, rërë-prish.
profile alumini, nxjerrje profile alumini, Profili i nxjerrje, nxjerrje alumini, 4040 profil, profilet e aluminit, alumin
Ekipi me përvojë do t'ju ofrojë shërbime one-stop, si zgjidhje të përshtatur për aplikim dhe dizajn profesional të produkteve të aluminit. Ne jemi gjithmonë me qëllim për të siguruar klientit mbështetje profesionale teknike, Këshilla optimal racionalizimi, për të kursyer kohën tuaj dhe kosto.
profile alumini, nxjerrje profile alumini, Profili i nxjerrje, nxjerrje alumini, 4040 profil, profilet e aluminit, alumin
Ne jemi gjithmonë i përmbahet “klient-centrike” koncepti i shërbimit, për qëllime të &ldquodquo;krijimin e vlerës për konsrdquorët”, për asistent klientët përmirësuar përfitime operative dhe për të ndërtuar përparësi konkurruese. 


REKOMANDOJMË Shitje Hot PRODUKTI

Ju mund të lejojë të klikoni foton e çdo produkt në më poshtë për të \ 's detajet, ose direkt dërgoni kërkesën tuaj duke klikoni hetim për Profile alumini & ACCESSORIES.

 PAKETIMI

FAQ

Q1: Çfarë është gjatësia standardi i profilet tuaja të anijeve?
A: Gjatësia standarde e profileve është 6020mm, Ne mund të prerë në gjatësi të veçantë për të plotësuar nevojat e projektit tuaj.

Q2: Çfarë është moq juaj?
A: Ne nuk kemi asnjë moq për klientët tanë të reja, Ne jemi të pranuar me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.

Q3: A mund të ofrojnë mostër të lirë?
A: po, ne mund të sigurojmë mostër të lirë, por ne jemi të preferojnë për të ngarkuar koston e mallrave, nëse ju nuk keni një llogari ndërkombëtar të shprehur për transferimin.

Q4: Çfarë është koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?
A: 1~ 3 ditë pune për qëllim të vogël, dhe 3 ~ 15 ditë pune për prodhimin në masë të materialit, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.

Q5: Çfarë certifikimit keni?
A: Ne kemi ISO 9001 certifikatë.