EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Workbench alumini

Workbench alumini
 • /img / _add_to_compare_share_aluminum_alloy_lifting_platform_extrusion_for_aluminium_profile_workstation.jpg
 • /upfile / 2019/03/11 / 20190311095952_947.jpg
 • /upfile / 2019/03/11 / 20190311100005_500.jpg
 • /upfile / 2019/03/11 / 20190311100019_455.jpg
 • /upfile / 2019/03/11 / 20190311100033_498.jpg
 • /upfile / 2019/03/11 / 20190311100101_884.jpg

Aluminum Alloy Lifting Platforma nxjerrje për profile alumini Workstation

Përshkrim
 • Specifikim
 • hetim

 

Furnizimi Aftësia
Furnizimi Aftësia:
100000 Set / vendos në muaj Profile alumini
paketim & dorëzim
detajet Paketimi
Rastet druri për profilet e aluminit,
kuti kartoni për pajisje të thjeshta se si të personalizoni llojet e makinës ruajtjen me të gjitha standardeve
***dërgesa Unassembly për kornizë
port
Shenzhen, Shanghai, Guangzhou, Changsha
Koha Lead :
sasi(sets) 1 - 1000 >1000
Lindje. kohë(ditë) 5 Të negociohet

përshkrim i produktit                                              
Aluminum Alloy Lifting Platforma nxjerrje për profile alumini Workstation

Langle mund të ju ofrojnë më shumë se 100 llojet e standarde slot T & V profilet slot aluminit për të mbështetur sistemet tuaja të ndërtimit për aplikime industriale, automatizimi jo-standarde, Struktura inkuadrim, ose extrusions përshtatur. Dhe gjithashtu ne kemi gamë të plotë të aksesorëve të nevojshme për profilin.

langle Product Information

   Përshkrim i produktit

standard T slot & V vend i caktuar alumin profil

  material

ndërtesë & ndërtim, transport, elektrik & energji, makineri, radial 

profilet për LED ftohës, Non-standard automatizim, strukturë inkuadrim, etj

  The Opsioni i Profile

15/20/25/30/40/45/50/60/80/90/100/160 seri

  Analiza e materialit

99.9% Aluminum Alloy 6063 T5

  Ngjyrë

standard: e zezë, argjendi dhe gri, mund të personalizohet (Numrat ngjyra RAL)

  Trajtim sipërfaqësor

Finish Mill, Anodizing, Sand prish, Veshje pluhur, etj.

  të përpunimit të thellë

prerje Size, vrima shpuese, Shtimi grupim në rritje, panele anësore Flanged, etj.

  Incoterm

EXW, FOB, C&F ose të tjerët mund të diskutohet.

  Garanci Quality

20 vite Garanci Quality  

  vërtetim

ISO9001

  OEM dhe ODM

i pranueshëm


ISO9001

 

 

Product Feature                     


Përparësia e përdorimit LE profilin alumini standarde janë:

1. Duke kursyer kosto myk dhe të shkurtojnë kohën e prodhimit;

2. Shorting projektimin dhe montimin kohë;

3. pajisje të lidhura janë në dispozicion si për të kursyer kohën tuaj të burimeve atë;

4. Kontrollin e kostos dhe duke siguruar projekti më efikas të punës;

5. Përmirësuar sistemet tuaja dhe menaxhimin hapësirë ​​me ekipin tonë profesional teknik.

Funksioni dhe Lidhja detaje                             

1. Prerje madhësinë e profile alumini me projektuar.

2. Zgjidhni pajisje të përshtatshme për të lidh profilin alumini për kits.

3. Langle mund të ndihmojë të zgjidhni për pajisje në qoftë se ju nuk jeni të qartë që madhësia për të përdorur.

4. Dhe në qoftë se ju jeni i ri e përdorur profilin alumini, vetëm na tregoni funksionin e kit ju doni për të ndërtuar, kështu që ne mund të rekomandojë madhësinë përshtatshëm të materialeve të përdorur dhe gjithashtu të sigurojë shërbimin e projektimit.

Profili i Kompanisë
Changsha langle Technology Co., Ltd themeluar në 2013, ne jemi prodhuesi përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe të’s asistent pajisje. Kompania mbulon jonë 51800 metra katrorë. Ajo në pronësi të disa lloj të mëdha makina nxjerrje (madhësia në 800 tons, 1800 tons, 2500 ton, 3600 ton etj) dhe shumë linjat e prodhimit që përfshijnë oxidizing, bateri, flaka-plating, rërë-prish.
profile alumini, nxjerrje profile alumini, Profili i nxjerrje, nxjerrje alumini, 4040 profil, profilet e aluminit, alumin
Ekipi me përvojë do t'ju ofrojë shërbime one-stop, si zgjidhje të përshtatur për aplikim dhe dizajn profesional të produkteve të aluminit. Ne jemi gjithmonë me qëllim për të siguruar klientit mbështetje profesionale teknike, Këshilla optimal racionalizimi, për të kursyer kohën tuaj dhe kosto.
profile alumini, nxjerrje profile alumini, Profili i nxjerrje, nxjerrje alumini, 4040 profil, profilet e aluminit, alumin
Ne jemi gjithmonë i përmbahet “klient-centrike” koncepti i shërbimit, për qëllime të &ldquodquo;krijimin e vlerës për konsrdquorët”, për asistent klientët përmirësuar përfitime operative dhe për të ndërtuar përparësi konkurruese.


prodhim proces                                               

 • Extruding profilin alumini
 • shuarje (Ftohjes profilin)
 • tendosje, PRERJE & Aging
 • Alumini suface DALJA
 • fabrikimit, Maching CNC dhe komponent PAKETIMI
 PAKETIMI

FAQ

Q1: Çfarë është gjatësia standardi i profilet tuaja të anijeve?
A: Gjatësia standarde e profileve është 6020mm, Ne mund të prerë në gjatësi të veçantë për të plotësuar nevojat e projektit tuaj.

Q2: Çfarë është moq juaj?
A: Ne nuk kemi asnjë moq për klientët tanë të reja, Ne jemi të pranuar me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.

Q3: A mund të ofrojnë mostër të lirë?
A: po, ne mund të sigurojmë mostër të lirë, por ne jemi të preferojnë për të ngarkuar koston e mallrave, nëse ju nuk keni një llogari ndërkombëtar të shprehur për transferimin.

Q4: Çfarë është koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?
A: 1~ 3 ditë pune për qëllim të vogël, dhe 3 ~ 15 ditë pune për prodhimin në masë të materialit, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.

Q5: Çfarë certifikimit keni?
A: Ne kemi ISO 9001 certifikatë.