EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini

Profile alumini
  • /img / aluminum_alloys_profile__aluminium_profile_accessories.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227104714_297.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227104720_314.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227104728_206.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227104735_752.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227104742_780.jpg

lidhjet e aluminit pajisje Profili / alumini

Përshkrim

Emri i produktit

Profili i industriale alumini / nxjerrje alumini

material

6063 aliazh alumini

madhësi

15/20/30/40/60/80/90/100 seri etj.

kalit

T3-T8

Slot Gjerësia

6MM,8MM,10MM

vërtetim

ISO9001

  • Specifikim
  • hetim

Furnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia:

30 Ton / ton në muaj

paketim & dorëzim

detajet Paketimi:
detajet paketim : EP Film, paketim flluskë, kuti kartoni, kaci druri, ose pas me kërkesën e konsumatorëve \ 's
Details ofrimit : 3-30 ditë pas qëllim konfirmuar

portShenzhen, Shanghai, Guangzhou,Ningbo

Koha Lead :

sasi(kilogram)

1 - 100

101 - 1000

1001 - 5000

>5000

Lindje. kohë(ditë)

5

8

15

Të negociohet

lidhjet e aluminit profilin / pajisje profili alumini            Changsha langle Teknologjia Co, Ltd. themeluar në vitin 2013, ne jemi prodhuesi përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe ajo \ 's asistent pajisje. Kompania mbulon jonë 51800 Sheshi meters.It pronësi të disa lloj të mëdha makina nxjerrje (madhësia në 800 tons,1800 tons,2500 ton,3600 ton etj) dhe shumë linjat e prodhimit që përfshijnë oxidizing,bateri, flaka-plating,rërë-prish.

Profili ynë alumini ka një gamë të gjerë të aplikimit,si Radiatori,linja e montimit,Sistemi Frame,shiritat,Workbench,Guards Machine,Shkallë&platformat,Fence metalike,Display raft,automobilistik,Motori alumini strehim, Sistemi Bridge,anije,Ashensor,etj.

Ne jemi gjithmonë i përmbahet "klient-centrike" koncepti i shërbimit, për qëllime të "krijimin e vlerës për konsumatorët", për asistent klientët përmirësuar përfitime operative dhe për të ndërtuar përparësi konkurruese.

Alibaba internet shippping / furnizuesit huaj me shumicë / Prodhuesi i për alumini / Profile alumini / pajisje

përshkrim i produktit

Emri i produktit

Profili i industriale alumini / nxjerrje alumini

material

6063 aliazh alumini

Trajtim sipërfaqësor

Finish Mill,veshja pluhur,Anodizing,Veshje druri kokërr,lustrim,eletrophoresis,PVDF,lëmues prish,etj.

madhësi

15/20/30/40/60/80/90/100 seri etj.

kalit

T3-T8

Slot Gjerësia

6MM,8MM,10MM

Ngjyrë

argjendi natyrore,mund të personalizohet.

Sipërfaqe

Finish Mill,Anodizeding,Sand prish,Veshje pluhur,etj.

të përpunimit të thellë

prerje,shpim,treading,lakimi,etj.

Aplikacion

ndërtesë,industri,makineri

vërtetim

ISO9001

fotografitë e produktit (seksioni alumini):fotografitë e produktit (seksioni alumini):


kompania e Informacionit

Shërbimet tona
 1. Cilesi e larte,çmim i arsyeshëm,më konkurrues.
 2. Ne e pranojmë me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq,Dizajn i ri,zhvillimi i marketingut.
 3. Pa pagesë mostër janë në dispozicion për të mbështetur konfirmimin tuaj të cilësisë.
 4. 24 orë shërbim online,Ne mund ti përgjigjeni pyetjeve tuaja dhe kërkesat me 4 orë.
 5. Ne nuk jemi vetëm fabrika që të prodhojë produkte me veten, ne jemi edhe eksportues me përvojë të shkëlqyer         në tregtinë ndërkombëtare.
 6. profesional R&D departamentit dhe teknikë, për të gjithë përfitimet tuaja.