EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini

Profile alumini
  • /img / aluminum_industrial_square_profile_for_industrial_sliding_doors_wholesale_with_low_price.jpg
  • /upfile / 2019/02/26 / 20190226144418_890.jpg
  • /upfile / 2019/02/26 / 20190226144438_237.jpg
  • /upfile / 2019/02/26 / 20190226144445_678.jpg
  • /upfile / 2019/02/26 / 20190226144451_292.jpg
  • /upfile / 2019/02/26 / 20190226144457_667.jpg

Profile alumini katrore industriale për dyert rrëshqitëse industriale me shumicë me çmim të ulët

Përshkrim

Produkt emër

industrial aluminium Profili i /&nbaluminnum nxjerrje

material

6063 alumin aliazh

madhësi

15/20/30/40/60/80/90/100 seri etj.

vend i caktuar gjerësi

6MM,8MM,10MM

Ngjyrë

natyror argjend, mund të jetë përshtatur.

vërtetim

 ISO9001

  • Specifikim
  • hetim


Furnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia:30 Ton / ton në muaj

paketim & dorëzim

detajet Paketimi:detajet paketim : EP Film, paketim flluskë, kuti kartoni, kaci druri, ose pas me kërkesën e konsumatorëve \ 's
                               Details ofrimit : 3-30 ditë pas qëllim konfirmuar

port:        Shenzhen

Koha Lead :

sasi(metra)

1 - 1000

>1000

Lindje. kohë(ditë)

5

Të negociohet

Profile alumini katrore industriale për dyert rrëshqitëse industriale me shumicë me çmim të ulët

Produkt emër

industrial aluminium Profili i /&nbaluminnum nxjerrje

material

6063 alumin aliazh

Sipërfaqe trajtim

mulli finish, pluhur coating, Anodizing, druri kokërr shtresëg, lustrim, eletrophoresis, 

PVDF, lëmues që prish, etj.

madhësi

15/20/30/40/60/80/90/100 seri etj.

vend i caktuar gjerësi

6MM,8MM,10MM

Ngjyrë

natyror argjend, mund të jetë përshtatur.

thellë përpunim

prerje, shpim, treading, lakimi, etj.

Aplikacion

ndërtesë, industri, makineri

kalit

T3-T8

vërtetim

 ISO9001
Profili ynë alumini ka një gamë të gjerë të aplikimit, si Radiatori, linja e montimit, Sistemi Frame, shiritat, Workbench, Guards Machine, Shkallë & platformat, Fence metalike, Display raft, automobilistik, Motori alumini strehim, Sistemi Bridge, anije, Ashensor,3d printera, struktura CNC alumini,simluator gara kabinë,lavaman ngrohjes,etj.Advantage Company:
1. Cilesi e larte, çmim i arsyeshëm, më konkurrues.
2. Ne e pranojmë me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.
3. Pa pagesë mostër të jetë në dispozicion për të mbështetur konfirmimin tuaj të cilësisë.
4. 24 orë shërbim online, Ne mund ti përgjigjeni ju pyetje dhe kërkesa me 4 orë.
5. Ne nuk jemi vetëm fabrika që të prodhojë produkte me veten, ne jemi edhe eksportues me përvojë të shkëlqyer në tregtinë ndërkombëtare.
6. profesional R&D departamentit dhe teknikë, për të gjithë përfitimet tuaja.

Avantazhet e korniza të aluminit
1. Slim Profile
2. i fortë
3. sightlines ngushta
4. Mirëmbajtja e ulët

Q1: Çfarë është gjatësia standardi i profilet tuaja të anijeve?
A: Gjatësia standarde e profileve është 6020mm, Ne mund të prerë në gjatësi të veçantë për të plotësuar nevojat e projektit tuaj.

Q2: Çfarë është moq juaj?
A: Ne nuk kemi asnjë moq për klientët tanë të reja, Ne jemi të pranuar me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.

Q3: A mund të ofrojnë mostër të lirë?
A: po, ne mund të sigurojmë mostër të lirë, por ne jemi të preferojnë për të ngarkuar koston e mallrave, nëse ju nuk keni një llogari ndërkombëtar të shprehur për transferimin.

Q4: Çfarë është koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?
A: 1~ 3 ditë pune për qëllim të vogël, dhe 3 ~ 15 ditë pune për prodhimin në masë të materialit, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.

Q5: Çfarë certifikimit keni?
A: Ne kemi ISO 9001 /certifikata RoHS.

Q6:Çfarë është më i gjatë langle nxjerrje që mund të anijeve UPS / DHL?
A: UPS / DHL do të anijes deri në 2 milionë extrusions.