EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini

Profile alumini
  • /img / aluminum_profile_extrusion_for_aluminium_ladders.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227133836_930.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227133841_273.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227135013_562.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227135021_624.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227135027_331.jpg

nxjerrje profile alumini për Shkalle alumini

Përshkrim

Produkt

Profili i industriale alumini

material

6000seri aliazh alumini

kalit

T3-T8

madhësi

30seri

Slot width

6MM,8MM,10MM

gjatësi

6M

pesha Njësia

0.9-8.5KG / M

Ngjyrë

argjend,e zezë,blu,dru ngjyrë,sipas klientëve ' Kërkesat.

  • Specifikim
  • hetim


Furnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia:
    1000000 Kilogram / kilogramë në muaj shitje Hot profile alumini industriale 6063

paketim & dorëzim

detajet Paketimi
    1.Shkumë gome dhe film flluskë paketimin layered për profilin;
    2.Për pajisje ne përdorim paketimit kartoni për të shmangur dëmtimin e humbur;
    3.Për kuadrin profilit ne përdorim paketimit kuti druri.

port
    Changsha,Shanghai,Guangzhou,Shenzhen

Koha Lead :
    normalisht dërguar në 7-15days pas pagesës.

nxjerrje profile alumini për Shkalle aluminiProdukt

Profili i industriale alumini

material

6000seri aliazh alumini

kalit

T3-T8

Trajtim sipërfaqësor

Finish Mill,veshja pluhur, Anodizing, Veshje druri kokërr,lustrim,eletrophoresis,PVDF, lëmues prish, etj.

madhësi

30seri

Slot width

6MM,8MM,10MM

gjatësi

6M

pesha Njësia

0.9-8.5KG / M

shfaqje

normalisht katrore,rrumbullakta dhe T-formë,ose përshtatur

Ngjyrë

argjend,e zezë,blu,dru ngjyrë,sipas klientëve ' Kërkesat.

Profili i industriale alumini është të zbatohet për të formohen struktura kombinim,ka një raund të tranzicionit në qoshe,me anodic oksidimi trajtimin e sipërfaqes,elegant,bukur dhe rezistente ndaj korrozionit,ajo zakonisht e lidhur nga brenda me rrufe në qiell të specializuara dhe shul pranverës.  emër:nxjerrje profile alumini për Shkalle alumini
  artikull:LE-8-80100
  material:aliazh alumini 6063
  pesha Njësia:9.23kg / m
  moq:1kg

1.klasë alumini industriale: ndërtimi Frame, platforma Loading, ndërtimi i mbyllur, linja e prodhimit, kornizë alumini Civil.
2.produktet e aluminit: PA derdhur përfunduar, përgatitja sipërfaqe, Pjesa alumini përdorur për makinën, motor, ashensorë, cilindër ajrit dhe kështu me radhë. produktet prej alumini dhe profilet e aluminit duke përdorur për ujdisje, reklamë, shfaqur, shtëpi llambë.
3.film fazë dhe modelimit televizioni: Main kornizë alumini modelimit, ekran, llambë predant, supportframe audio,kuti e ajrit dhe tabela të veçanta të punës.

1.klasë alumini industriale: ndërtimi Frame, platforma Loading, ndërtimi i mbyllur, linja e prodhimit, kornizë alumini Civil.
2.produktet e aluminit: PA derdhur përfunduar, përgatitja sipërfaqe, Pjesa alumini përdorur për makinën, motor, ashensorë, cilindër ajrit dhe kështu me radhë. produktet prej alumini dhe profilet e aluminit duke përdorur për ujdisje, reklamë, shfaqur, shtëpi llambë.
3.film fazë dhe modelimit televizioni: Main kornizë alumini modelimit, ekran, llambë predant, supportframe audio,kuti e ajrit dhe tabela të veçanta të punës.

1.korniza Machine, raft, derë, pajisjet automatizimi industriale, tavolinë për fabrika dhe zyra, racks magazinimit, kontejnerët e magazinimit, Shkalle.
2.ndërtimi i përshtatshëm: modulariteti pronësi, multifunction, Ju mund të shpejt të ndërtuar një pajisje ideale për veshje dhe nuk ka nevojë për hartimin dhe përpunimin komplekse.
3.Modeli i bukur dhe praktike: Të lehta dhe të lartë ngurtësi, pamja e thjeshtë dhe të bukur pa pikturë.
4.scalability të lartë: Dizajn unik për llojin T dhe palosje. Nuk ka nevojë për të hequr profilet e aluminit, kur instalimi komponentet por arrë vidë dhe mund të instalohet në çdo pozicion. pajisje Refitting është e thjeshtë dhe të shpejtë.
   Na kontaktoni:

   Nancy Jean
   WhatsApp:+86 18273188223
   Skype:Nancy Jean
   QQ:2660391819