EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini Accessories

Profile alumini Accessories
  • /img / anchor_bolt_making_machine_hot_dip_galvanized_bolt_stainless_steel_nut_bolt.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227155151_315.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227155206_113.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227155214_288.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227155252_448.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227155303_955.jpg

spirancë rrufe në qiell duke e bërë makine hot dip bulon galvanizuar çelik arrë rrufe në qiell

Përshkrim

Produkt

Bolt dhe vidë

material

çeliku e galvanizuar,çeliku Chrom,,çelik i pandryshkshëm,aliazh çeliku,çeliku nikel

madhësi

M4, M5, M6, M8, M12 etj.

gjatësi

16,20,25,30,35,40 etj.

shfaqje

T-formë,katror,formë të rrumbullakët

Ngjyrë

argjend,e zezë.

  • Specifikim
  • hetim

Furnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia: 500000000 Copë / copë në muaj çelik arrë magji fllanxhë


paketim & dorëzim

detajet Paketimi  1.Shkumë gome dhe film flluskë paketimin layered për profilin;
2.Për pajisje ne përdorim paketimit kartoni për të shmangur dëmtimin e humbur;
3.Për kuadrin profilit ne përdorim paketimit kuti druri.

port     Changsha,Shanghai,Guangzhou,Shenzhen


Koha Lead :

sasi(copë)

1 - 10000

>10000

Lindje. kohë(ditë)

5

Të negociohet

spirancë rrufe në qiell duke e bërë makine hot dip bulon galvanizuar çelik arrë rrufe në qiellProdukt

Bolt dhe vidë

material

çeliku e galvanizuar,çeliku Chrom,,çelik i pandryshkshëm,aliazh çeliku,çeliku nikel

madhësi

M4, M5, M6, M8, M12 etj.

gjatësi

16,20,25,30,35,40 etj.

shfaqje

T-formë,katror,formë të rrumbullakët

Ngjyrë

argjend,e zezë.

\


kontakt
tina Zhong
WeChat:+86 18868911406
Skype: tinazhhy550