EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini

Profile alumini
  • https://www.langle-alu.com/img/anodized_aluminum_frame_profilealuminium_profile_for_windows_and_doors6063_t5_aluminum_extrusion.jpg
  • https://www.langle-alu.com/upfile/2019/02/27/20190227105720_382.jpg
  • https://www.langle-alu.com/upfile/2019/02/27/20190227105726_497.jpg
  • https://www.langle-alu.com/upfile/2019/02/27/20190227105731_370.jpg
  • https://www.langle-alu.com/upfile/2019/02/27/20190227105737_943.jpg
  • https://www.langle-alu.com/upfile/2019/02/27/20190227105747_309.jpg

Anodized alumini Frame Profile,Profile alumini për dritare dhe dyer,6063 T5 Aluminum nxjerrje

Përshkrim

Produkt emër

industrial aluminium Profili i /&nbaluminnum nxjerrje

material

6063 alumin aliazh

madhësi

15/20/30/40/60/80/90/100 seri etj.

vend i caktuar gjerësi

6MM,8MM,10MM

Ngjyrë

natyror argjend, mund të jetë përshtatur.

vërtetim

 ISO9001

Na kontaktoni
  • Specifikim
  • hetim


Furnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia:30 Ton / ton në muaj

paketim & dorëzim

detajet Paketimi:detajet paketim : EP Film, paketim flluskë, kuti kartoni, kaci druri, ose pas me kërkesën e konsumatorëve \ 's
                               Details ofrimit : 3-30 ditë pas qëllim konfirmuar

port:        Shenzhen

Koha Lead :

sasi(metra)

1 - 1000

>1000

Lindje. kohë(ditë)

5

Të negociohet

Anodized alumini Frame Profile,Profile alumini për dritare dhe dyer,6063 T5 Aluminum nxjerrje

Produkt emër

industrial aluminium Profili i /&nbaluminnum nxjerrje

material

6063 alumin aliazh

Sipërfaqe trajtim

mulli finish, pluhur coating, Anodizing, druri kokërr shtresëg, lustrim, eletrophoresis, 

PVDF, lëmues që prish, etj.

madhësi

15/20/30/40/60/80/90/100 seri etj.

vend i caktuar gjerësi

6MM,8MM,10MM

Ngjyrë

natyror argjend, mund të jetë përshtatur.

thellë përpunim

prerje, shpim, treading, lakimi, etj.

Aplikacion

ndërtesë, industri, makineri

kalit

T3-T8

vërtetim

 ISO9001

karakteristika të produktit

Ideal për rojet e makinës,endosures,grupe pune,shfaq,dhe panel malin racks
6063-T5, Clear anodized alumini
Unique TShape,dizajni zakon,komponentëve të montimit,pa profileve çmontimin,mund të instalohet në çdo arra pozitë dhe arra, pajisje refitting është e thjeshtë dhe të shpejtë.
Pesha të lehta dhe ngurtësi të lartë,pamja e thjeshtë dhe të bukur pa bojë.Ka një numër pothuajse të pafund të opsioneve në dispozicion për të designers industriale, kur shprehin kreativitetin e tyre në hartimin me extrusions alumini. Designers produkt në paketim elektronike, detar, transport, automobilistik, ndërtim, Pajisje mjekësore, mallrave sportive dhe një gamë të gjerë të tregjeve mund të përfshijnë tipare të shumta të projektimit në planet e tyre të profilit nxjerrje alumini, për të përmirësuar performancën dhe për të zvogëluar nevojën për operacione të përpunimit të mesme. Për shembull, designers automobilave dhe transporti janë të fokusuar në funksionalitetin përmirësimin me planet e tyre të produktit, duke reduktuar peshën e automjeteve dhe të përmirësuar pamjen e produktit.

Profili ynë alumini ka një gamë të gjerë të aplikimit, si Radiatori, linja e montimit, Sistemi Frame, shiritat, Workbench, Guards Machine, Shkallë & platformat, Fence metalike, Display raft, automobilistik, Motori alumini strehim, Sistemi Bridge, anije, Ashensor, etj.
 Advantage Company:
1. Cilesi e larte, çmim i arsyeshëm, më konkurrues.
2. Ne e pranojmë me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.
3. Pa pagesë mostër të jetë në dispozicion për të mbështetur konfirmimin tuaj të cilësisë.
4. 24 orë shërbim online, Ne mund ti përgjigjeni ju pyetje dhe kërkesa me 4 orë.
5. Ne nuk jemi vetëm fabrika që të prodhojë produkte me veten, ne jemi edhe eksportues me përvojë të shkëlqyer në tregtinë ndërkombëtare.
6. profesional R&D departamentit dhe teknikë, për të gjithë përfitimet tuaja.

Avantazhet e korniza të aluminit
1. Slim Profile
2. i fortë
3. sightlines ngushta
4. Mirëmbajtja e ulët

Q1: Çfarë është gjatësia standardi i profilet tuaja të anijeve?
A: Gjatësia standarde e profileve është 6020mm, Ne mund të prerë në gjatësi të veçantë për të plotësuar nevojat e projektit tuaj.

Q2: Çfarë është moq juaj?
A: Ne nuk kemi asnjë moq për klientët tanë të reja, Ne jemi të pranuar me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.

Q3: A mund të ofrojnë mostër të lirë?
A: po, ne mund të sigurojmë mostër të lirë, por ne jemi të preferojnë për të ngarkuar koston e mallrave, nëse ju nuk keni një llogari ndërkombëtar të shprehur për transferimin.

Q4: Çfarë është koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?
A: 1~ 3 ditë pune për qëllim të vogël, dhe 3 ~ 15 ditë pune për prodhimin në masë të materialit, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.

Q5: Çfarë certifikimit keni?
A: Ne kemi ISO 9001 /certifikata RoHS.

Q6:Çfarë është më i gjatë langle nxjerrje që mund të anijeve UPS / DHL?
A: UPS / DHL do të anijes deri në 2 milionë extrusions.