EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Rreth nesh » Profili i kompanisë

Profili i kompanisë

Changsha langle Technology Co., Ltd

themeluar në 2013, ne jemi prodhuesi përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe është e aksesorëve ndihmës. Kompania mbulon jonë 51800 metra katrorë. Ajo në pronësi të disa lloj të mëdha makina nxjerrje (madhësia në 800 tons, 1800 tons, 2500 ton, 3600 ton etj) dhe shumë linjat e prodhimit që përfshijnë oxidizing, bateri, flaka-plating, rërë-prish.

Profili ynë alumini ka një gamë të gjerë të aplikimit, si Radiatori, linja e montimit, Sistemi Frame, shiritat, Workbench, Guards Machine, Shkallë & platformat, Fence metalike, Display raft, automobilistik, Motori alumini strehim, Sistemi Bridge, anije, Ashensor, etj.

Ne jemi gjithmonë aderon në "klient-centrike” koncepti i shërbimit, me qëllim të "krijimit të vlerës për konsumatorët", për asistent klientët përmirësuar përfitime operative dhe për të ndërtuar përparësi konkurruese.

Advantage Company:

  • * Cilesi e larte, çmim i arsyeshëm, më konkurrues.
  • * Ne e pranojmë me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.
  • * Pa pagesë mostër të jetë në dispozicion për të mbështetur konfirmimin tuaj të cilësisë.
  • * 24orë shërbim online, ne mund t'ju përgjigjeni pyetjeve dhe kërkesave me 4hours.
  • * Ne nuk jemi vetëm fabrika që të prodhojë produkte me veten, ne jemi edhe eksportues me përvojë të shkëlqyer në tregtinë ndërkombëtare.
  • * profesional R&D departamentit dhe teknikë, për të gjithë përfitimet tuaja.