EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » gardh alumini

gardh alumini
  • /img / customized_aluminium_industrial_protective_fence_factory_decorative_garden_fence_panels.jpg

Customized alumini industriale të fabrikës gardh mbrojtëse kopsht dekorative panele gardh

Përshkrim
  • Specifikim
  • hetim

Furnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj gardh profile alumini


paketim & dorëzim

detajet Paketimi  Rastet druri për profilet e aluminit,
kuti kartoni për pajisje të thjeshta se si të personalizoni llojet e makinës ruajtjen me të gjitha standardeve
*** dërgesa unassembled për kornizë

port     Changsha,Shanghai,Guangzhou,Shenzhen


Koha Lead :

sasi(copë)

1 - 10000

>100

Lindje. kohë(ditë)

7

Të negociohet

Customized alumini industriale të fabrikës gardh mbrojtëse kopsht dekorative panele gardh

                            Profile alumini industriale Fence                     

Rregulloje llojet e gardhit profile alumini me gjithë profilin standarde alu 
Profili ynë alumini ka një gamë të gjerë të aplikimit, si Radiatori, linja e montimit, Sistemi Frame, shiritat, Workbench, Guards Machine, Shkallë & platformat, Fence metalike, Display raft, automobilistik, Motori alumini strehim, Sistemi Bridge, anije, Ashensor, etj.Changsha langle Technology Co., Ltd themeluar në 2013, ne jemi prodhuesi përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe është e aksesorëve ndihmës. Kompania mbulon jonë 51800 metra katrorë. Ajo në pronësi të disa lloj të mëdha makina nxjerrje (madhësia në 800 tons, 1800 tons, 2500 ton, 3600 ton etj) dhe shumë linjat e prodhimit që përfshijnë oxidizing, bateri, flaka-plating, rërë-prish.
Ekipi me përvojë do t'ju ofrojë shërbime one-stop, si zgjidhje të përshtatur për aplikim dhe dizajn profesional të produkteve të aluminit. Ne jemi gjithmonë me qëllim për të siguruar klientit mbështetje profesionale teknike, Këshilla optimal racionalizimi, për të kursyer kohën tuaj dhe kosto.
Ne jemi gjithmonë aderon në "klient-centrike” koncepti i shërbimit, me qëllim të "krijimit të vlerës për konsumatorët", për asistent klientët përmirësuar përfitime operative dhe për të ndërtuar përparësi konkurruese.


detajet Paketimi

Foam Rubber→ film BubbleRastet druri për profile alumini

kuti kartoni për pajisje


Q1: Çfarë është gjatësia standardi i profilet tuaja të anijeve?
A: Gjatësia standarde e profileve është 6020mm, Ne mund të prerë në gjatësi të veçantë për të plotësuar nevojat e projektit tuaj.

Q2: Çfarë është moq juaj?
A: Ne nuk kemi asnjë moq për klientët tanë të reja, Ne jemi të pranuar me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.

Q3: A mund të ofrojnë mostër të lirë?
A: po, ne mund të sigurojmë mostër të lirë, por ne duhet të marrë pagesën nga ju koston e mallrave, nëse ju nuk keni një llogari ndërkombëtar të shprehur për transferimin.

Q4: Çfarë është koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?
A: 1~ 3 ditë pune për qëllim të vogël, dhe 3 ~ 15 ditë pune për prodhimin në masë të materialit, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.

Q5: Çfarë certifikimit keni?
A: Ne kemi ISO 9001 certifikatë.