EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Standard Profile alumini

Standard Profile alumini
  • /img / factory_cheap_price_6063_t5_aluminum_alloy_extrusion_profile_sheet_plate.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311153847_174.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311153857_677.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311153915_386.jpg

Fabrika çmim të lirë 6063 t5 alumini fletë profilin aliazh nxjerrje pjatë

Përshkrim

Emri i produktit

Profili i industriale alumini / nxjerrje alumini

material

6063 aliazh alumini

madhësi

15/20/30/40/60/80/90/100 seri etj.

kalit

T3-T8

Slot Gjerësia

6MM,8MM,10MM

vërtetim

ISO9001

Na kontaktoni
  • Specifikim
  • hetim

Furnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia:

30 Ton / ton në muaj

paketim & dorëzim

detajet Paketimi:
detajet paketim : EP Film, paketim flluskë, kuti kartoni, kaci druri, ose pas me kërkesën e konsumatorëve \ 's
Details ofrimit : 3-30 ditë pas qëllim konfirmuar

portShenzhen, Shanghai, Guangzhou,Ningbo

Koha Lead :

sasi(kilogram)

1 - 100

101 - 1000

1001 - 5000

>5000

Lindje. kohë(ditë)

5

8

15

Të negociohet

Fabrika çmim të lirë 6063  t5 alumini fletë profilin aliazh nxjerrje pjatë

 Changsha langle Teknologjia Co, Ltd. themeluar në vitin 2013, ne jemi prodhuesi përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe ajo \ 's asistent pajisje. Kompania mbulon jonë 51800 Sheshi meters.It pronësi të disa lloj të mëdha makina nxjerrje (madhësia në 800 tons,1800 tons,2500 ton,3600 ton etj) dhe shumë linjat e prodhimit që përfshijnë oxidizing,bateri, flaka-plating,rërë-prish.

Profili ynë alumini ka një gamë të gjerë të aplikimit,si Radiatori,linja e montimit,Sistemi Frame,shiritat,Workbench,Guards Machine,Shkallë&platformat,Fence metalike,Display raft,automobilistik,Motori alumini strehim, Sistemi Bridge,anije,Ashensor,etj.

Ne jemi gjithmonë i përmbahet "klient-centrike" koncepti i shërbimit, për qëllime të "krijimin e vlerës për konsumatorët", për asistent klientët përmirësuar përfitime operative dhe për të ndërtuar përparësi konkurruese.

Alibaba internet shippping / furnizuesit huaj me shumicë / Prodhuesi i për alumini / Profile alumini / pajisje
cilësinë e produkteve kineze

përshkrim i produktit


fotografitë e produktit (seksioni alumini):
më shumë Produkte: 2018 Alibaba shitësit më të mirë produkte
paketim & Shipping
kompania e Informacionit

 Changsha langle Teknologjia Co, Ltd. themeluar në vitin 2013, ne jemi prodhuesi përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe ajo \ 's asistent pajisje. Kompania mbulon jonë 51800 Sheshi meters.It pronësi të disa lloj të mëdha makina nxjerrje (madhësia në 800 tons,1800 tons,2500 ton,3600 ton etj) dhe shumë linjat e prodhimit që përfshijnë oxidizing,bateri, flaka-plating,rërë-prish.

Profili ynë alumini ka një gamë të gjerë të aplikimit,si Radiatori,linja e montimit,Sistemi Frame,shiritat,Workbench,Guards Machine,Shkallë&platformat,Fence metalike,Display raft,automobilistik,Motori alumini strehim, Sistemi Bridge,anije,Ashensor,etj.

Ne jemi gjithmonë i përmbahet "klient-centrike" koncepti i shërbimit, për qëllime të "krijimin e vlerës për konsumatorët", për asistent klientët përmirësuar përfitime operative dhe për të ndërtuar përparësi konkurruese.

Alibaba internet shippping / furnizuesit huaj me shumicë / Prodhuesi i për alumini / Profile alumini / pajisje

Shërbimet tona
 1. Cilesi e larte,çmim i arsyeshëm,më konkurrues.
 2. Ne e pranojmë me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq,Dizajn i ri,zhvillimi i marketingut.
 3. Pa pagesë mostër janë në dispozicion për të mbështetur konfirmimin tuaj të cilësisë.
 4. 24 orë shërbim online,Ne mund ti përgjigjeni pyetjeve tuaja dhe kërkesat me 4 orë.
 5. Ne nuk jemi vetëm fabrika që të prodhojë produkte me veten, ne jemi edhe eksportues me përvojë të shkëlqyer         në tregtinë ndërkombëtare.
 6. profesional R&D departamentit dhe teknikë, për të gjithë përfitimet tuaja.

FAQ


Q1: Çfarë është gjatësia standardi i profilet tuaja të anijeve?

A: Gjatësia standarde e profileve është 6020mm, Ne mund të prerë në gjatësi të veçantë për të plotësuar nevojat e projektit tuaj.

Q2: Çfarë është moq juaj?

A: Ne nuk kemi asnjë moq për klientët tanë të reja, Ne jemi të pranuar me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.

Q3: A mund të ofrojnë mostër të lirë?

A: po, ne mund të sigurojmë mostër të lirë, por ne jemi të preferojnë për të ngarkuar koston e mallrave, nëse ju nuk keni një llogari ndërkombëtar të shprehur për transferimin.

Q4: Çfarë është koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?

A: 1~ 3 ditë pune për qëllim të vogël, dhe 3 ~ 15 ditë pune për prodhimin në masë të materialit, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.

Q5: Çfarë certifikimit keni?

A: Ne kemi ISO 9001 dhe certifikatën RoHS.

Q6:Çfarë është më i gjatë langle nxjerrje që mund të anijeve UPS / DHL?

A: UPS / DHL do të anijes deri në 2 milionë extrusions.

Q7: A keni pajisje për profilin?

A: Ne jemi në gjendje të furnizimit me pajisje të plotë për profilin.