EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » FAQ

FAQ
 • Q1: Çfarë është gjatësia standardi i profilet tuaja të anijeve?

  Gjatësia standarde e profileve është 6020mm, Ne mund të prerë në gjatësi të veçantë për të plotësuar nevojat e projektit tuaj.

 • Q2: Çfarë është moq juaj?

  ne nuk kanë moq për klientët tanë të reja, Ne jemi të pranuar me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, Zhvillimi i marketingut. 

 • Q3: A mund të ofrojmë mostrave falas?

  po, ne mund të ju dërgojnë mostra. Mostrat janë falas dhe të mallrave është në anën tuaj.

 • Q4: Çfarë është koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?

  1-3 ditë pune për qëllim të vogël, dhe 3-15 ditë pune për prodhimin në masë të materialit, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.

 • Q5: Çfarë certifikimit keni?

  Ne jemi të certifikuar nga ISO 9001:2008, fabrikë është i besueshëm dhe me cilësi të mirë mund të jetë e garantuar.

 • Q6: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  Ne \ 'ri një fabrikë të vetë -own, mund të ofrojnë shërbim me një ndalesë për të konsumatorëve tanë, nga materiale në trajtimet sipërfaqësore të ndryshme, dhe nga shitjet teknike të anijeve dhe të pas-shitjes, kështu që ne mund të shpëtojë koston për klientin, kontrollin e cilësisë dhe kohën të çojnë, të ofrojë shërbime më të mira .

 • Q7: Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje?

  Fabrika jonë ndodhet në #259 East Lixiang rrugë, Eco-tech evelopment zonë, Changsha qytetit, Hunan krahinë, Kinë 410100. Aeroporti më i afërt është Changsha Huanghua aeroport. Mirëpritur ngrohtësisht të na vizitoni!

 • Q8: Çfarë \ 's koha e prodhimit për moulds të reja dhe prodhimit në masë?

  7-10 ditë për të hapur molds reja, të prodhimit në masë merr rreth 20-25days për një 20GP, 25-30ditë për një 40HQ, mund të procesit urgjentisht nëse nevoja.

shtëpi i mëparshëm 1 tjetër i fundit - Total 8 1 të dhënat faqen e tanTotal / Total 1 20 per faqe