EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

KOMPANIA HYRJE

Changsha langle Technology Co., Ltd

themeluar në 2013, ne jemi prodhuesi përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe është e aksesorëve ndihmës. Kompania mbulon jonë 51800 metra katrorë. Ajo në pronësi të disa lloj të mëdha makina nxjerrje (madhësia në 800 tons, 1800 tons, 2500 ton, 3600 ton etj) dhe shumë linjat e prodhimit që përfshijnë oxidizing, bateri, flaka-plating, rërë-prish.


Profili ynë alumini ka një gamë të gjerë të aplikimit ......

Mësoni më tepër>

ADVANTAGE KOMPANISË

Ne jemi gjithmonë i përmbahet konceptit të shërbimit "të konsumatorëve-centrike", me qëllim të "krijimit të vlerës për konsumatorët", për asistent klientët përmirësuar përfitime operative dhe për të ndërtuar përparësi konkurruese.

pRODUKTE TË KOMPANISË

Ne jemi prodhues të përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe është e aksesorëve ndihmës

OEM / ODM 6063 t5 Anodized extruded udhëhequr prodhuesit profilit të aluminit

Lexo më shumë

Fabrika Original cilësi të lartë çeliku e galvanizuar 90 shkallë kllapa qoshe alumini

Lexo më shumë

argjendi anodized Customized CNC machined pjesë alumini

Lexo më shumë

7075 argjendi anodized ngrohjes lavaman Profile alumini nxjerrje

Lexo më shumë

rëndë alumini detyrë profilin industrial gardh mbrojtës gardh profile alumini fabrikë

Lexo më shumë

Transportues alumini Customized Track Roller Massage Ball Flow Rack

Lexo më shumë

oem aliazh përshtatur cilësi të mirë magazinimit anodized alumini raft

Lexo më shumë

Transportues alumini Customized Track Roller Massage Ball Flow Rack

Lexo më shumë

CERTIFIKATA

profesional R, për të gjithë përfitimet tuaja

PARTNERËT tANË