EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini

Profile alumini
  • /IMG / is_alloy_alloy_or_not_and_t ___ profile_shape_40x40_aluminium_extrusion_profile.jpg
  • /upfile / 2019/02/26 / 20190226094815_626.jpg
  • /upfile / 2019/02/26 / 20190226094822_653.jpg
  • /upfile / 2019/02/26 / 20190226095045_953.jpg
  • /upfile / 2019/02/26 / 20190226095053_892.jpg

Është Alloy Alloy apo jo dhe T - Profile Shape 40x40 profilin nxjerrje alumini

Përshkrim

Emri i produktit

Profili i industriale alumini / nxjerrje alumini

material

6063 aliazh alumini

madhësi

15/20/30/40/60/80/90/100 seri etj.

kalit

T3-T8

Slot Gjerësia

6MM,8MM,10MM

Ngjyrë

argjendi natyrore,mund të personalizohet.

vërtetim

ISO9001

  • Specifikim
  • hetim

Furnizimi Aftësia
Furnizimi Aftësia:30 Ton / ton në muaj

paketim & dorëzim

detajet Paketimi:detajet paketim : EP Film, paketim flluskë, kuti kartoni, kaci druri, ose pas me kërkesën e konsumatorëve \ 's
                               Details ofrimit : 3-30 ditë pas qëllim konfirmuar

port:        Shenzhen

Koha Lead :

sasi(metra)

1 - 1000

>1000

Lindje. kohë(ditë)

5

Të negociohet

 Është Alloy Alloy apo jo dhe T - Profile Shape 40x40 profilin nxjerrje alumini
Changsha langle Teknologjia Co, Ltd. themeluar në vitin 2013, ne jemi prodhuesi përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe ajo \ 's asistent pajisje. Kompania mbulon jonë 51800 Sheshi meters.It pronësi të disa lloj të mëdha makina nxjerrje (madhësia në 800 tons,1800 tons,2500 ton,3600 ton etj) dhe shumë linjat e prodhimit që përfshijnë oxidizing,bateri, flaka-plating,rërë-prish.
Profili ynë alumini ka një gamë të gjerë të aplikimit,si Radiatori,linja e montimit,Sistemi Frame,shiritat,Workbench,Guards Machine,Shkallë&platformat,Fence metalike,Display raft,automobilistik,Motori alumini strehim, Sistemi Bridge,anije,Ashensor,etj.
Ne jemi gjithmonë i përmbahet "klient-centrike" koncepti i shërbimit, për qëllime të "krijimin e vlerës për konsumatorët", për asistent klientët përmirësuar përfitime operative dhe për të ndërtuar përparësi konkurruese.
Alibaba internet shippping / furnizuesit huaj me shumicë / Prodhuesi i për alumini / Profile alumini / pajisje
 
përshkrim i produktit

Emri i produktit

Profili i industriale alumini / nxjerrje alumini

material

6063 aliazh alumini

Trajtim sipërfaqësor

Finish Mill,veshja pluhur,Anodizing,Veshje druri kokërr,lustrim,eletrophoresis,PVDF,lëmues prish,etj.

madhësi

15/20/30/40/60/80/90/100 seri etj.

kalit

T3-T8

Slot Gjerësia

6MM,8MM,10MM

Ngjyrë

argjendi natyrore,mund të personalizohet.

Sipërfaqe

Finish Mill,Anodizeding,Sand prish,Veshje pluhur,etj.

të përpunimit të thellë

prerje,shpim,treading,lakimi,etj.

Aplikacion

ndërtesë,industri,makineri

fotografitë e produktit (seksioni alumini):

më shumë Produkte: 2018 Alibaba shitësit më të mirë produkte


paketim & Shipping

kompania e Informacionit

Shërbimet tona
1. Cilesi e larte,çmim i arsyeshëm,më konkurrues.
2. Ne e pranojmë me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq,Dizajn i ri,zhvillimi i marketingut.
3. Pa pagesë mostër janë në dispozicion për të mbështetur konfirmimin tuaj të cilësisë.
4. 24 orë shërbim online,Ne mund ti përgjigjeni pyetjeve tuaja dhe kërkesat me 4 orë.
5. Ne nuk jemi vetëm fabrika që të prodhojë produkte me veten, ne jemi edhe eksportues me përvojë të shkëlqyer         në tregtinë ndërkombëtare.
6. profesional R&D departamentit dhe teknikë, për të gjithë përfitimet tuaja