EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini Accessories

Profile alumini Accessories
  • /img / m4_m5_m6_m8_m10_m12_t_hammer_head_screw_bolt_for_frame_fastener-57.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227144612_926.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227144617_610.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227144622_975.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227144627_634.jpg
  • /upfile / 2019/02/27 / 20190227144632_845.jpg

M4, M5, M6, M8, M10, M12 T rrufe vidhos kreu çekiç për shul frame

Përshkrim

Emri i produktit

alumin profil aksesorë

material

çeliku të karbonit, çelik i pandryshkshëm, alumin, plastik

madhësi

Standard ose përshtatur

Aplikacion

Profile alumini, dyer dhe dritare

Slot width

6MM,8MM,10MM

vërtetim

ISO9001

Na kontaktoni
  • Specifikim
  • hetim

Furnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia: 500000000 Copë / copë në muaj çelik arrë magji fllanxhë


paketim & dorëzim

detajet Paketimi  1.Shkumë gome dhe film flluskë paketimin layered për profilin;
2.Për pajisje ne përdorim paketimit kartoni për të shmangur dëmtimin e humbur;
3.Për kuadrin profilit ne përdorim paketimit kuti druri.

port     Changsha,Shanghai,Guangzhou,Shenzhen


Koha Lead :

sasi(copë)

1 - 10000

>10000

Lindje. kohë(ditë)

5

Të negociohet

M4, M5, M6, M8, M10, M12 T rrufe vidhos kreu çekiç për shul frame

Emri i produktit

alumin profil aksesorë

material

çeliku të karbonit, çelik i pandryshkshëm, alumin, plastik

madhësi

Standard ose përshtatur

Trajtim sipërfaqësor

lustrim, brushing, galvanizuar, Veshje pluhur, krom, nikel

Aplikacion

Profile alumini, dyer dhe dritare

Slot width

6MM,8MM,10MM

Ngjyrë

natyror argjend, e zezë, e verdhe, ar, ose përshtatur.

Sipërfaqe

Finish Mill, Anodizeding, Sand prish, Veshje pluhur, etj.

të përpunimit të thellë

prerje, shpim, treading, lakimi, etj.

standard

GB, ASTM , AISI , DIN , BS, JIS

vërtetim

ISO9001


Ju lutemi të na kontaktoni për më shumë informacion në lidhje me accesorries ju duhet, Ne do t'ju ofrojë specifikimet detaje.Vidë dhe rrufe në qiell të lidheni dhe të kapem pjesë së bashku;

lidhës të ndryshme si kllapa për të lidhur profile alumini të instaluar dhe faten strukturë kornizë profilin alumini;

Varet për të lidhur profilin alumini fleksibile, si dyer dhe dritare të instaluar;

copë këmbë përgatiten për qëndrimin profile alumini industriale dhe pajisjeve universale, e bëjnë të lehtë për të lëvizur dhe përcjellë;

pajisje të tjera për dekorimin, si fund kapak, U-rrip, bllokuar dhe kështu me radhë.Changsha langle Technology Co., Ltd themeluar në 2013, ne jemi prodhuesi përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe është e aksesorëve ndihmës. Kompania mbulon jonë 51800 metra katrorë. Ajo në pronësi të disa lloj të mëdha makina nxjerrje (madhësia në 800 tons, 1800 tons, 2500 ton, 3600 ton etj) dhe shumë linjat e prodhimit që përfshijnë oxidizing, bateri, flaka-plating, rërë-prish.
Ekipi me përvojë do t'ju ofrojë shërbime one-stop, si zgjidhje të përshtatur për aplikim dhe dizajn profesional të produkteve të aluminit. Ne jemi gjithmonë me qëllim për të siguruar klientit mbështetje profesionale teknike, Këshilla optimal racionalizimi, për të kursyer kohën tuaj dhe kosto.
Ne jemi gjithmonë aderon në "klient-centrike” koncepti i shërbimit, me qëllim të "krijimit të vlerës për konsumatorët", për asistent klientët përmirësuar përfitime operative dhe për të ndërtuar përparësi konkurruese.


detajet Paketimi

Foam Rubber→ film BubbleRastet druri për profile alumini

kuti kartoni për pajisje


Q1: Çfarë është gjatësia standardi i profilet tuaja të anijeve?
A: Gjatësia standarde e profileve është 6020mm, Ne mund të prerë në gjatësi të veçantë për të plotësuar nevojat e projektit tuaj.

Q2: Çfarë është moq juaj?
A: Ne nuk kemi asnjë moq për klientët tanë të reja, Ne jemi të pranuar me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.

Q3: A mund të ofrojnë mostër të lirë?
A: po, ne mund të sigurojmë mostër të lirë, por ne duhet të marrë pagesën nga ju koston e mallrave, nëse ju nuk keni një llogari ndërkombëtar të shprehur për transferimin.

Q4: Çfarë është koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?
A: 1~ 3 ditë pune për qëllim të vogël, dhe 3 ~ 15 ditë pune për prodhimin në masë të materialit, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.

Q5: Çfarë certifikimit keni?
A: Ne kemi ISO 9001 certifikatë.