EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini

Profile alumini
  • /img / 8mm_slot_3030d_industrial_aluminum_profile_for_assemble_line.jpg
  • /upfile / 2019/02/25 / 20190225110740_893.jpg
  • /upfile / 2019/02/25 / 20190225110754_866.jpg
  • /upfile / 2019/02/25 / 20190225110807_258.jpg
  • /upfile / 2019/02/25 / 20190225110814_557.jpg
  • /upfile / 2019/02/25 / 20190225110839_668.jpg

8mm Slot Profile 3030D Industrial alumini për mblidhen linjë

Përshkrim

Produkt

8mm Slot Profile 3030D Industrial alumini për mblidhen linjë

material

6000seri aliazh alumini

kalit

T3-T8

madhësi

30seri

Slot width

6MM,8MM,10MM

gjatësi

6M

pesha Njësia

0.9-8.5KG / M

Ngjyrë

argjend,e zezë,blu,dru ngjyrë,sipas klientëve ' Kërkesat.

  • Specifikim
  • hetim


Furnizimi Aftësia
Furnizimi Aftësia:
    1000000000000000000 Kilogram / kilogramë në muaj

paketim & dorëzim
detajet Paketimi
    1.Shkumë gome dhe film flluskë paketimin layered për profilin; 2.Për pajisje ne përdorim paketimit kartoni për të shmangur dëmtimin e humbur; 3.Për kuadrin profilit ne përdorim paketimit kuti druri.
port
    shenzhen / shanghai


përshkrim i produktit 

Produkt

8mm Slot Profile 3030D Industrial alumini për mblidhen linjë

material

6000seri aliazh alumini

kalit

T3-T8

Trajtim sipërfaqësor

Finish Mill,veshja pluhur, Anodizing, Veshje druri kokërr,lustrim,eletrophoresis,PVDF, lëmues prish, etj.

madhësi

30seri

Slot width

6MM,8MM,10MM

gjatësi

6M

pesha Njësia

0.9-8.5KG / M

shfaqje

normalisht katrore,rrumbullakta dhe T-formë,ose përshtatur

Ngjyrë

argjend,e zezë,blu,dru ngjyrë,sipas klientëve ' Kërkesat.

Profili i industriale alumini është zbatohen të formojë strukturën kombinim,ka një raund të tranzicionit në qoshe,me anodic oksidimi trajtimin e sipërfaqes,elegant,bukur dhe rezistente ndaj korrozionit,ajo zakonisht e lidhur nga brenda me rrufe në qiell të specializuara dhe shul pranverës.

Aplikacion

thjeshtë për të rregulloje llojet e makinës ruajtjen me të gjitha standardeve

Madhësive të tjera dhe pajisje ne furnizim:


paketim & Shipping:
EP Film, paketim flluskë, kuti kartoni, kaci druri, ose pas me kërkesën e konsumatorëve \ 's.
Ne furnizimit  Produktet qualifiled për të përmbushur standardet ndërkombëtare dhe ne gjithashtu mund të furnizimit me gjatësinë ndryshme sipas requirments tuaj.

KPK


Q1: Çfarë është gjatësia standardi i profilet tuaja të anijeve?
A: Gjatësia standarde e profileve është 6020mm, Ne mund të prerë në gjatësi të veçantë për të plotësuar nevojat e projektit tuaj.

Q2: Çfarë është moq juaj?
A: Ne nuk kemi asnjë moq për klientët tanë të reja, Ne jemi të pranuar me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.

Q3: A mund të ofrojmë mostrave falas?
A: po, ne mund të sigurojmë mostër të lirë, por ne duhet të marrë pagesën nga ju koston e mallrave, nëse ju nuk keni një llogari ndërkombëtar të shprehur për transferimin.

Q4: Çfarë është koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?
A: 1-3 ditë pune për qëllim të vogël, dhe 3-15 ditë pune për prodhimin në masë të materialit, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.

Q5: Çfarë certifikimit keni?
A: Ne kemi ISO 9001 certifikatë.