EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini Accessories

Profile alumini Accessories
  • /img / aluminum_accessories_hinge_flexible_profile_joint_to_connect_aluminum_profile-54.jpg
  • /upfile / 2019/03/07 / 20190307140003_179.jpg
  • /upfile / 2019/03/07 / 20190307140008_876.jpg
  • /upfile / 2019/03/07 / 20190307140015_804.jpg

Silicone foamed gome Seal Cover Gazës për v slot profilin t slot alumini

Përshkrim
  • Specifikim
  • hetim

Furnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia:

500000000 Copë / copë në muaj profilit mbuluar rrip


paketim & dorëzim

detajet Paketimi  1.Shkumë gome dhe film flluskë paketimin layered për profilin;
2.Për pajisje ne përdorim paketimit kartoni për të shmangur dëmtimin e humbur;
3.Për kuadrin profilit ne përdorim paketimit kuti druri.

port     Changsha,Shanghai,Guangzhou,Shenzhen
Koha Lead :

sasi(metra) 1 - 10000 >10000
Lindje. kohë(ditë) 5 Të negociohet

Silicone foamed gome Seal Cover Gazës për v slot profilin t slot alumini