EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini Accessories

Profile alumini Accessories
  • /img / silver_anodized_40mm_floor_bracket.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311084120_757.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311084145_969.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311084154_253.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311084200_392.jpg

argjendi anodized kllapa kat 40mm

Përshkrim

Emri i produktit

timon, shishkë

material

çelik, gomë, plastik, metal, najloni

madhësi

Dia 50, 75, 100, etj.

funksion

fiks, rrotullim, universal

vërtetim

ISO9001

Na kontaktoni
  • Specifikim
  • hetim

Furnizimi Aftësia
Furnizimi Aftësia:
10000000000 Copë / copë në këmbët metalike Muaji


paketim & dorëzim

detajet Paketimi:
1. Shkumë gome dhe film flluskë paketimin layered për profilin;
2. Për pajisje ne përdorim paketimit kartoni për të shmangur dëmtimin e humbur;
3. Për kuadrin profilit ne përdorim paketimit kuti druri;

port:        Shenzhen

Koha Lead :

sasi(metra)

1 - 1000

>1000

Lindje. kohë(ditë)

5

Të negociohet

argjendi anodized kllapa kat 40mm

argjendi anodized kllapa kat 40mm


Emri i produktit

timon, shishkë

material

çelik, gomë, plastik, metal, najloni

Trajtim sipërfaqësor

Mund të personalizohet, të tilla si Mill mbaruar, anodized, electroplating, pluhur mbuluar, i pikturuar, Silver matt, rërë sulmoi, PVDF etj.

madhësi

Dia 50, 75, 100, etj.

funksion

fiks, rrotullim, universal

Ngjyrë

standard: e zezë, argjendi dhe gri. Mund të personalizohet (Numrat ngjyra RAL)

Sipërfaqe

pikturë, anodized, etj

të përpunimit të thellë

vidhos mblidhen, pjatë në rritje, etj

Aplikimi i profilit të aluminit

profile alumini, ndërtesë, industrial, makineri, pjesë automatizimi, CNC

vërtetim

ISO9001

Shipping Term

EXW, FOB, C&F ose të tjerët mund të diskutohet.

SPECIFIKAT E PRODUKTIT


KLIENTET experiance


PRODUCT KËRKESË
Profili i langle alumini ka një gamë të gjerë të aplikimit, si Radiatori, linja e montimit, Sistemi Frame, shiritat, Workbench, Guards Machine, Shkallë & platformat, Fence metalike, Display raft, automobilistik, Motori alumini strehim, Sistemi Bridge, anije, Ashensor, etj.

Profili i Kompanisë
Changsha langle Technology Co., Ltd themeluar në 2013, ne jemi prodhuesi përqëndrohet në Profilin Industrial alumini dhe të’s asistent pajisje. Kompania mbulon jonë 51800 metra katrorë. Ajo në pronësi të disa lloj të mëdha makina nxjerrje (madhësia në 800 tons, 1800 tons, 2500 ton, 3600 ton etj) dhe shumë linjat e prodhimit që përfshijnë oxidizing, bateri, flaka-plating, rërë-prish.
profile alumini, nxjerrje profile alumini, Profili i nxjerrje, nxjerrje alumini, 4040 profil, profilet e aluminit, alumin
Ekipi me përvojë do t'ju ofrojë shërbime one-stop, si zgjidhje të përshtatur për aplikim dhe dizajn profesional të produkteve të aluminit. Ne jemi gjithmonë me qëllim për të siguruar klientit mbështetje profesionale teknike, Këshilla optimal racionalizimi, për të kursyer kohën tuaj dhe kosto.
profile alumini, nxjerrje profile alumini, Profili i nxjerrje, nxjerrje alumini, 4040 profil, profilet e aluminit, alumin
Ne jemi gjithmonë i përmbahet “klient-centrike” koncepti i shërbimit, për qëllime të &ldquodquo;krijimin e vlerës për konsrdquorët”, për asistent klientët përmirësuar përfitime operative dhe për të ndërtuar përparësi konkurruese.


REKOMANDOJMË Shitje Hot PRODUKTI

Ju mund të lejojë të klikoni foton e çdo produkt në më poshtë për të \ 's detajet, ose direkt dërgoni kërkesën tuaj duke klikoni hetim për Profile alumini & ACCESSORIES.

 PAKETIMI

FAQ

Q1: Çfarë është gjatësia standardi i profilet tuaja të anijeve?
A: Gjatësia standarde e profileve është 6020mm, Ne mund të prerë në gjatësi të veçantë për të plotësuar nevojat e projektit tuaj.

Q2: Çfarë është moq juaj?
A: Ne nuk kemi asnjë moq për klientët tanë të reja, Ne jemi të pranuar me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.

Q3: A mund të ofrojnë mostër të lirë?
A: po, ne mund të sigurojmë mostër të lirë, por ne jemi të preferojnë për të ngarkuar koston e mallrave, nëse ju nuk keni një llogari ndërkombëtar të shprehur për transferimin.

Q4: Çfarë është koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?
A: 1~ 3 ditë pune për qëllim të vogël, dhe 3 ~ 15 ditë pune për prodhimin në masë të materialit, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.

Q5: Çfarë certifikimit keni?
A: Ne kemi ISO 9001 certifikatë.