EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » gardh alumini

gardh alumini
  • /img / solar_panel_frame_profile_silver_anodized_rail_sliding_door_wardrobe_producer.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311094807_191.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311094815_425.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311094847_502.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311094859_220.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311094912_744.jpg

Solar Panel Frame Profile Silver Anodized hekurudhor rrëshqitje Door veshjet Producer

Përshkrim
  • Specifikim
  • hetimFurnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia:
    1000000 Copë / copë në muaj

paketim & dorëzim

detajet Paketimi
    Rastet druri për profilet e aluminit, kuti kartoni për pajisje të thjeshta se si të personalizoni llojet e makinës ruajtjen me të gjitha standardeve

port
    Changsha, Shenzhen, Guangzhou, Shanghai

Koha Lead :
    Brenda 3-15days në bazë të kërkesës të ndryshme nga klientët

Solar Panel Frame Profile Silver Anodized hekurudhor rrëshqitje Door veshjet Producer

Solar Panel Frame Profile Silver Anodized hekurudhor rrëshqitje Door veshjet Producer

përshkrim i produktit  


                            makinë Ruajtjes industriale                                  

Rregulloje llojet e makinës ruajtjen me gjithë profilin standarde alu 

Aplikacion

paketim & Shipping   variou

FAQ   

 

Q1: Çfarë është gjatësia standardi i profilet tuaja të anijeve?

A: Gjatësia standarde e profileve është 6020mm, Ne mund të prerë në gjatësi të veçantë për të plotësuar nevojat e projektit tuaj.Q2: Çfarë është moq juaj?

A: Ne nuk kemi asnjë moq për klientët tanë të reja, Ne jemi të pranuar me qëllim të vogla për të mbështetur porosinë tuaj gjyq, Dizajn i ri, zhvillimi i marketingut.Q3: A mund të ofrojmë mostrave falas?

A: po, ne mund të sigurojmë mostër të lirë, por ne duhet të marrë pagesën nga ju koston e mallrave, nëse ju nuk keni një llogari ndërkombëtar të shprehur për transferimin.Q4: Çfarë është koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?

A: 1-3 ditë pune për qëllim të vogël, dhe 3-15 ditë pune për prodhimin në masë të materialit, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.Q5: Çfarë certifikimit keni?

A: Ne kemi ISO 9001 certifikatë.


 

kontakt

TEL: +86-731-85833986

Mobile: +86 18868911406

Email: [email protected]

Facebook: tina.zhong.9659

Skype: tinazhhy550

Whatsapp: +86 18868911406