EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini Accessories

Profile alumini Accessories
  • /img / stainless_steel_delrin_dual_v_wheel_galvanized_adjustable_feet.jpg

Çelik Delrin Dual V Wheel galvanizuar Adjustable Feet

Përshkrim

Produkt

timon, casters fllanxhë, wheel foma

material

çeliku e galvanizuar,çeliku Chrom,,çelik i pandryshkshëm,aliazh çeliku,çeliku nikel

madhësi

M4, M5, M6, M8, M12 dhe kështu me radhë

gjatësi

16,20,25,30,35,40 dhe kështu me radhë

shfaqje

T-formë,katror,formë të rrumbullakët

Ngjyrë

argjend,e zezë.

  • Specifikim
  • hetim

Furnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia: 100000000 Copë / copë në muaj


paketim & dorëzim

detajet Paketimi  1.Shkumë gome dhe film flluskë paketimin layered për profilin;
2.Për pajisje ne përdorim paketimit kartoni për të shmangur dëmtimin e humbur;
3.Për kuadrin profilit ne përdorim paketimit kuti druri.

port     Changsha,Shanghai,Guangzhou,Shenzhen


Koha Lead :normalisht dërguar në 7-15 ditë pas pagesës.

Çelik Delrin Dual V Wheel galvanizuar Adjustable Feet

Çelik Delrin Dual V Wheel galvanizuar Adjustable Feet

Produkt

timon, casters fllanxhë, wheel foma

material

çeliku e galvanizuar,çeliku Chrom,,çelik i pandryshkshëm,aliazh çeliku,çeliku nikel

madhësi

M4, M5, M6, M8, M12 dhe kështu me radhë

gjatësi

16,20,25,30,35,40 dhe kështu me radhë

shfaqje

T-formë,katror,formë të rrumbullakët

Ngjyrë

argjend,e zezë.