EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini Accessories

Profile alumini Accessories
  • /img / standard_underpinning_metal_screw_pipe_foundation_bracket_anchor_angle.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311085017_637.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311085024_666.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311085030_166.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311085038_103.jpg
  • /upfile / 2019/03/11 / 20190311085044_550.jpg

vidë metalike tub themeli kënd Standard përforcojnë kllapa spirancë

Përshkrim
Na kontaktoni
  • Specifikim
  • hetim

Furnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia: 100000000 Copë / copë në muaj


paketim & dorëzim

detajet Paketimi  1.Shkumë gome dhe film flluskë paketimin layered për profilin;
2.Për pajisje ne përdorim paketimit kartoni për të shmangur dëmtimin e humbur;
3.Për kuadrin profilit ne përdorim paketimit kuti druri.

port     Changsha,Shanghai,Guangzhou,Shenzhen


Koha Lead :normalisht dërguar në 7-15 ditë pas pagesës.

Mbështetja vidë metalike f kllapa standarde tub themeli