EN

Changsha langle Technology Co., Ltd

EN

shtëpi » Produkte » Profile alumini Accessories

Profile alumini Accessories
  • /img / t_shaped_90_degree_chrome_steel_metal_connecting_brackets_for_wood_angle_bracket-21.jpg
  • /upfile / 2019/03/07 / 20190307142725_741.jpg
  • /upfile / 2019/03/07 / 20190307142732_237.jpg
  • /upfile / 2019/03/07 / 20190307142740_266.jpg

T formë 90 shkallë çeliku krom metalike lidh kllapa për kllapa kënd dru

Përshkrim
  • Specifikim
  • hetim

Furnizimi Aftësia

Furnizimi Aftësia: 1000000 Kilogram / kilogramë në muaj alumini Brack qoshe kënd


paketim & dorëzim

detajet Paketimi  1.Shkumë gome dhe film flluskë paketimin layered për profilin;
2.Për pajisje ne përdorim paketimit kartoni për të shmangur dëmtimin e humbur;
3.Për kuadrin profilit ne përdorim paketimit kuti druri.
4. Sipas \ 's kërkesën e klientit.

port     Changsha,Shanghai,Guangzhou,Shenzhen

T formë 90 shkallë çeliku krom metalike lidh kllapa për kllapa kënd dru


përshkrim i produktit
lloj :  lidhës jashtme plate
material : çeliku krom
Qty:  50 copë MOQ.

Ju lutem vini re:
1.Ne mund t'ju ofrojmë seri të plotë të T-slot profilet nxjerrje alumini, fasteners dhe pajisje profili alumini. Ju lutem më tregoni kërkesat tuaja të hollësishme, ne do të japin kuotën e një çmimet më të mirë për ju.
Ndërsa kufizimi për faqe, ju lutem të vijë tek unë për google katalogun tonë online për të kontrolluar të dhënat dhe zgjidhni artikujt tuaj të nevojshme dhe specifikimet.

Përdorimet e produktitFAQ

Q1: Çfarë \ 's Gjatësia standarde e profileve të aluminit tuaj të jenë të anijeve?

A: Gjatësia standarde e profileve të aluminit është 6020mm, Profili i gjatë që mund të jetë det dërguar është 6 metra.

 

Q2: Çfarë \ 's moq juaj?

A: Për produktet tona ekzistuese, Sasia nuk ka kufizime dhe varet nevojën tuaj. 

 

 Q3: Çfarë \ 's koha të çojë për qëllim të vogla dhe të prodhimit në masë?

A: 7-15 dite pune pas gjetjes depozitave, dhe koha e fundit të çojë do të jetë subjekt i çdo faturë individuale.

 

Q4:Ju lutem mund të më dërgoni e kuotimit tuaj?
A: Si ju dihet profilet e aluminit janë products.We jo-standarde duhet të dini kërkesat tuaja parë,të tilla si klasën alumini,finish,quantity.It do të jetë appreciated nëse ju mund të na dërgoni vizatimet.


Q5:Kushtet e pagesës:
A:T / T(30% depozitë paraprakisht,70% të balancuar që duhet të paguhet para se të dërgesës)


Q6:A mund të ketë një mostër për testim?
A:Po i profileve standarte course.For ne do të dëshironim që të japin mostra klientit tonë,por mostër normalisht 10cm gjatësi,Dhe për profilet me porosi,ne do të japin mostra sapo derdhur saj mbaruar(përgjithësisht 10-20 ditë).Nëse keni specifikuar gjatësi për profilet,ju lutem na tregoni në fillimi shumë.